ENA ICT Bilişim ve İletişim Teknolojileri

Çözüm Ortaklarımız

HPE
DELL EMC
IBM
NetApp
CISCO
ARUBA
McAfee
Veeam
Vmware
Fortinet
Palo Alto
ZERTO
SOPHOS
Symantec

ENA ICT Bilişim ve İletişim Teknolojileri

Dijital dönüşüm yolculuğunuzda ihtiyacınız olan tüm çözümler ENA ICT'de tek çatı altında!

ENA ICT <b>Bilişim</b> ve İletişim <b>Teknolojileri</b>

7/24 hizmet sloganı ile yola çıkmış bir şirket olarak Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermekteyiz.

ENA ICT Bilişim ve İletişim Teknolojileri Hakkında Görüşleri

Müşterilerimiz Bizim İçin Ne Diyor!

Gürkan TAŞKIRAN

“Kiğılı olarak hem Türkiye hem de yurtdışı operasyonlarımızın devamlılığı noktasında uzun yıllardır ENA ICT ile çalışıyoruz, son teknolojik gelişmeleri takip eden ve hızlıca müşterilerine sunan bir çözüm firması olmaları sebebiyle, son derece keyifle bu iş ilişkimizi devam ettirmekteyiz.

Şu ana kadar ENA ICT ile  temas eden özellikle çok tarafı olan tüm projelerimizde sergiledikleri işbirlikçi yaklaşım, aksiyon alma süreleri ve ekip tecrübeleri ile bizlere ne kadar doğru bir tercih olduklarını, ne kadar güvenilir bir iş ortağı olduklarını çalıştığımız bu kısa sürede fazlasıyla kanıtladılar.”

“Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımları neticesinde ortaya çıkan müşteri memnuniyeti son derece önemli ve kıymetli olduğunu düşünüyorum”

  Gürkan TAŞKIRAN
  Burak AKTAŞ

  Back-Up her sorunun bir çözümünün olduğu, renkli bir dünyadır. 2003 yılında Türkiye’de kişisel asistans hizmetlerinde öncü ve lider firması olarak kurulan Back-Up, 2012 yılından itibaren 20 ülkede faaliyet gösteren ve müşteri sadakati programlarında dünya lideri olan cxLoyalty ortaklığıyla yüz binlerce üyemize hizmet vermektedir.

  Son yıllarda teknolojinin değişmesi ,pandemi ile birlikte hayatımıza giren daha fazla mobility ,çalışma şekillerimizin artık tamamen değiştiği sürekli aktif sürekli çevrim içi olma koşullarına şirketimiz kendini hazırlamış ve dönüşüme adapte olabilmiştir.Sürekli değişen teknolojinin desteğini arkamıza alarak,operasyonel olarak müşterilerimize daha verimli bir hizmet sağlıyoruz.

  Bu değişim ve dönüşümü teknolojik destek alarak sağlıyoruz.ENA ICT ile yaklaşık 4 yıldır çalışmaktayız.Birçok projede beraber çalışma fırsatımız oldu.Information Security, Information Protection, KVKK, PCI DSS, Exchange, Firewall, DLP, Endpoint, Network, Veeam, Vmware gibi bir çok projede birlikte operasyonel olarak çalıştık.

  ENA ICT verdiği hizmet ile 7/24 kendilerine ulaşabilme imkanı ile birçok projemizde sorunları çözme bilgi,birikim ve becerisi ile dönüşümlerimizi daha stabil ve kolay yapmamızı sağlamıştır.Birbirinden değerli ve tecrubeli ekibi ilgisi ve danışmanlıklarıyla övgüyü hakkediyor.

  İhtiyacınız olduğunda bu güzel ekibe sadece danışmanız yeterlidir.Çözüm odaklı ve uzman kadrosu ile problem zamanında ortaya çıkardıkları fikirleri, önerileri ve müdahelleri süreki danışma ve projeleri birlikte yapma hissiyatını ön plana çıkartıyor.Bu hissiyat ise bundan sonraki zamanlarda yapacağımız bir çok projede kendileri ile çalışma isteğimizi güçlendiriyor.

   Burak AKTAŞ
   Cihan ADAR

   5 yıldır çalışmakta olduğumuz ENA ICT ve değerli çalışanları, markamız için bir iş ortağı olmaktan öte Bilgi Teknolojileri ekibinin bir parçası gibi bizlerle beraber harika projelere imza atmıştır. Aynı güç ve enerjiyle birlikte harika işler yapmaya devam edeceğiz.
    

    Cihan ADAR
    Erdem AYDIN

    Ena ICT firması ile çalışıyorsanız kesinlikle işleriniz güvencede demektir. Alanında uzaman arkadaşlarla gerçekleştirilecek Dijital dönüşüm projelerinde sorunsuz bir ilerleme kaydetmiş olacaksınız. Özellikle Felaket Kurtarma Merkezi ( Disaster Recovery) projelerinde Türkiye’de CANLI replikasyon  ile destek veren firmaların başında geliyor. Son yıllarda artan siber saldırılar, fidye virüsleri (ramsomeware) gibi sistemleri kitleyen kripto virüslerine karşı çözüm arıyorsanız gerçekten doğru yerdesiniz demektir. Sizler isterlerinizi söyleyin çözüm mimarı arkadaşlar  size projenizi şekillendirsin.
    Dijital dönüşüm projelerinde ISO27001 sertifikasına sahip  uzman kadrosuyla çalışan ENA ICT firması ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.  “

     Erdem AYDIN
     Mustafa AYDIN

     ENA ICT sistem destek/helpdesk/sistem, network ve son kullanıcı ürün tedariki alanında uzun yıllardır çalıştığımız ve sistemlerimizi gözü kapalı emanet ettiğimiz, uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği tecrübe ve uzman destek ekibinin sayesinde bizleri bir kere bile yüz üstü bırakmamış bir şirkettir.

     Güler yüzlü ekibi ve özverili çalışanları ile önümüzde ki uzun yıllar çalışmaya devam etmek istediğimiz bir sistem entegratörüdür.

      Mustafa AYDIN

      ENA ICT Bilişim ve İletişim Teknolojileri

      Bilişim Sektöründe Kaliteli Ve Güvenli Hizmet Sağlıyoruz.

      Dijital dönüşüm yolculuğunuzda ihtiyacınız olan tüm çözümler ENA ICT'de tek çatı altında!

      • Bakım Anlaşması
      • Sistem Çözümleri
      • Dış Kaynak
      • Güvenlik Çözümleri
      • Çağrı Destek
      • Uzman Ekip
      Bilişim Sektöründe <b>Kaliteli Ve Güvenli</b> Hizmet Sağlıyoruz.

      ENA ICT Bilişim ve İletişim Teknolojileri

      Güncel Haberler

      Farklı sektörlerdeki birçok müşterimiz için oluşturduğumuz kesintisiz BT mimarileri ile müşterilerimize para ve zaman kazandırmak, yarattığımız rekabet avantajı ile birlikte her bir müşterimize katma değer kazandırmak en büyük hedefimizdir.